Restauracja

Po długim okresie prac renowacyjnych kamienicy przy ulicy Opatowskiej 19 możemy zaprezentować ją Państwu w wymarzonym przez nas kształcie i formacie kulinarnym.

Menu przygotowywane cyklicznie przez zespół kucharzy restauracji „Widnokrąg“ odzwierciedla charakter miejsca. Czerpiemy z najlepszych polskich i europejskich tradycji kulinarnych. Studiujemy stare receptury i książki kucharskie, których na półkach w „Widnokręgu“ nie brakuje.

Używając współczesnych technik kulinarnych, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu gotujemy tradycyjne dania w nowoczesnej odsłonie. Wykorzystujemy wysokiej jakości produkty polskie i zagraniczne. Zwracamy uwagę jak są wytwarzane. Nieustannie poszerzamy listę lokalnych dostawców i producentów najlepszych i najświeższych towarów.

 

Sala barowa

Sala barowa to największa z naszych sal, gdzie pomieścić możemy nawet 50 gości. Przy urokliwym barze wykonanym z oryginalnych międzywojennych bufetów i kredensów przez szklany dach można podziwiać Bramę Opatowską w całej okazałości.

Ilość osób: 50

Sala klubowa

Przez wielu naszych gości nazywana jest też czytelnią lub biblioteką ze względu na stojące w niej ogromne regały wypełnione książkami. W centrum sali klubowej stoi dziewiętnastowieczny stół, przy którym usiąść może nawet 16 osób, cała sala w systemie kawiarnianym pomieścić może nawet 30 osób.

Ilość osób: 30

Sala kameralna

Najlepiej zachowane oryginalne detale tego pomieszczenia, uroczy wykusz i piec kaflowy sprawiają, że przebywając w tej sali możemy przenieść się w czasie i poczuć klimat dziewiętnastowiecznej mieszczańskiej kamienicy. Zapraszamy na obiad przy starym dębowym stole lub na kawę przy oryginalnym wiedeńskim komplecie mebli Thonet.

Ilość osób: 10

Zarezerwuj pokój

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.