Widnokrąg

Eventy

Widnokrąg to restauracja, cztery pokoje gościnne oraz galeria sztuki. To miejsce, gdzie historia spotkała się ze współczesnością. Zapraszamy do organizacji uroczystości rodzinnych, wydarzeń okolicznościowych, spotkań firmowych, szkoleń i konferencjiw naszych przestrzeniach.Cały zespół ...
Czytaj dalej
Eventy
Widnokrąg

Zaplecze techniczne

W Widnokręgu dysponujemy pełnym wyposażeniem technicznym, który pozwoli Państwu na organizację wymarzonych wydarzeń...
Czytaj dalej
Widnokrąg

Widnokrąg

Chętnie pomożemy Państwu w organizacji dodatkowych zajęć dla Państwa Gości np. zwiedzanie sandomierskich winnic, degustacje, koncerty.
Widnokrąg

Przestrzenie

UWAGA! Podczas pandemii COVID-19, liczba osób w salach dostosowywana jest do reżimu sanitarnego. Poniższe dane dotyczą maksymalnej liczby osób, bez ograniczeń sanitarnych.
Przestrzenie Widnokręgu

Sala galeryjna

Liczba osób: 90, 50, 40
Kiedy nie odbywają się w niej wydarzenia kulturalne, może służyć jako sala restauracyjna na zamknięte spotkania okolicznościowe, warsztaty kulinarne lub kolacje degustacyjne.
Stół na 90 osób
90 osób
Stół na 50 osób
50 osób
Stół na 40 osób
40 osób
Przestrzenie Widnokręgu

Sala barowa

Liczba osób: 50
Sala barowa to największa z naszych sal, gdzie pomieścić możemy nawet 50 gości. Przy urokliwym barze wykonanym z oryginalnych międzywojennych bufetów i kredensów przez szklany dach można podziwiać Bramę Opatowską w całej okazałości.
Przestrzenie Widnokręgu

Sala kameralna

Liczba osób: 10
Najlepiej zachowane oryginalne detale tego pomieszczenia, uroczy wykusz i piec kaflowy sprawiają, że przebywając w tej sali możemy przenieść się w czasie i poczuć klimat dziewiętnastowiecznej mieszczańskiej kamienicy. Zapraszamy na obiad przy starym dębowym stole lub na kawę przy oryginalnym wiedeńskim komplecie mebli Thonet.