Logo WIDNOKRĄG

Restauracja

Zapraszamy Państwa w progi naszej restauracji, ulokowanej tuż przy Bramie Opatowskiej.

Po wielu latach prac renowacyjnych w kamienicy przystawionej do ostatniej ocalałej bramy wjazdowej do miasta, zapraszamy na wyjątkową podróż kulinarną. Zapraszamy Gości indywidualnych, a także organizujemy okolicznościowe imprezy – kameralne obiady ślubne, kolacje firmowe czy inne uroczystości. Restauracja Widnokrąg położona jest w pobliżu Rynku w Sandomierzu. Od serca Starego Miasta dzieli ją niecałe 200 metrów.

Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę kulinarną, bazującą na naszej narodowej tradycji. Pod czujnym okiem Szefa Kuchni – Przemysława Kapronia – powstają wyjątkowe dania: nowoczesne w swej formie, a jednocześnie oparte na tradycyjnych recepturach. Składniki pozyskujemy od zaufanych dostawców, w tym od lokalnych producentów. W karcie, oprócz stałych dań, mamy również ofertę sezonową, zmieniającą się w zależności od pór roku. Goście mogą delektować się smakiem potraw w jednej z czterech sal. To wszystko sprawia, że Widnokrąg jest najlepszą restauracją zarówno na kameralne spotkanie, jak i na firmowy jubileusz.

Jeśli pragną Państwo w niezwykłym otoczeniu skosztować wyśmienitej kuchni – nasza restauracja jest najlepszym wyborem. To miejsce, będące pomostem pomiędzy przeszłością i tradycją, a nowoczesnymi rozwiązaniami w sztuce kulinarnej. Dołożymy wszelkich starań, aby wizyta przebiegła w miłej atmosferze, a serwowane potrawy przypadły wszystkim do gustu. Czekamy na Państwa u stóp Bramy Opatowskiej w Sandomierzu!

 

Sala barowa

Sala barowa

Sala barowa to największa z naszych sal, gdzie pomieścić możemy nawet 50 gości. Przy urokliwym barze wykonanym z oryginalnych międzywojennych bufetów i kredensów przez szklany dach można podziwiać Bramę Opatowską w całej okazałości.

Ilość osób: 50

Sala klubowa

Przez wielu naszych gości nazywana jest też czytelnią lub biblioteką ze względu na stojące w niej ogromne regały wypełnione książkami. W centrum sali klubowej stoi dziewiętnastowieczny stół, przy którym usiąść może nawet 16 osób, cała sala w systemie kawiarnianym pomieścić może nawet 30 osób.

Ilość osób: 30
Sala klubowa
Sala kameralna

Sala kameralna

Najlepiej zachowane oryginalne detale tego pomieszczenia, uroczy wykusz i piec kaflowy sprawiają, że przebywając w tej sali możemy przenieść się w czasie i poczuć klimat dziewiętnastowiecznej mieszczańskiej kamienicy. Zapraszamy na obiad przy starym dębowym stole lub na kawę przy oryginalnym wiedeńskim komplecie mebli Thonet.

Ilość osób: 10
Sala kameralna
Sala kameralna
Sala kameralna

Zarezerwuj pokój

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.