Logo WIDNOKRĄG

Restauracja

Zapraszamy Państwa w progi naszej restauracji, ulokowanej tuż przy Bramie Opatowskiej.

Po zakończonych pracach renowacyjnych lokal jest już otwarty! Gościmy klientów indywidualnych, a także organizujemy okolicznościowe imprezy – kameralne obiady weselne, kolacje firmowe czy przyjęcia imieninowe. Restauracja „Widnokrąg” położona jest w pobliżu Rynku w Sandomierzu. Od serca miasta dzieli ją niecałe 200 metrów.

Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę kulinarną, bazującą na naszej narodowej tradycji. Pod czujnym okiem szefa kuchni – Przemysława Kapronia – powstają wyjątkowe dania: nowoczesne w swej formie, a jednocześnie oparte na sprawdzonych recepturach. Składniki pozyskujemy od zaufanych dostawców, w tym od lokalnych producentów żywności. W karcie, oprócz stałych dań, mamy również ofertę sezonową – zmieniającą się w zależności od pór roku. Goście mogą delektować się smakiem potraw w jednej z czterech gustownie urządzonych sal. To wszystko sprawia, że „Widnokrąg” jest najlepszą restauracją zarówno na romantyczną randkę, jak i na firmowy jubileusz.

Jeśli pragną Państwo w niezwykłym otoczeniu skosztować wyśmienitej kuchni – nasza restauracja jest najlepszym wyborem. To miejsce, będące swego rodzaju pomostem pomiędzy przeszłością i tradycją a nowoczesnymi rozwiązaniami w sztuce kulinarnej. Dołożymy wszelkich starań, aby wizyta przebiegła w miłej atmosferze, a serwowane potrawy przypadły wszystkim do gustu. Czekamy na Państwa przy ulicy Opatowskiej w Sandomierzu!

 

Sala barowa

Sala barowa

Sala barowa to największa z naszych sal, gdzie pomieścić możemy nawet 50 gości. Przy urokliwym barze wykonanym z oryginalnych międzywojennych bufetów i kredensów przez szklany dach można podziwiać Bramę Opatowską w całej okazałości.

Ilość osób: 50

Sala klubowa

Przez wielu naszych gości nazywana jest też czytelnią lub biblioteką ze względu na stojące w niej ogromne regały wypełnione książkami. W centrum sali klubowej stoi dziewiętnastowieczny stół, przy którym usiąść może nawet 16 osób, cała sala w systemie kawiarnianym pomieścić może nawet 30 osób.

Ilość osób: 30
Sala klubowa
Sala kameralna

Sala kameralna

Najlepiej zachowane oryginalne detale tego pomieszczenia, uroczy wykusz i piec kaflowy sprawiają, że przebywając w tej sali możemy przenieść się w czasie i poczuć klimat dziewiętnastowiecznej mieszczańskiej kamienicy. Zapraszamy na obiad przy starym dębowym stole lub na kawę przy oryginalnym wiedeńskim komplecie mebli Thonet.

Ilość osób: 10
Sala kameralna
Sala kameralna
Sala kameralna

Zarezerwuj pokój

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.